Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rok kultúrneho dedičstva v Údolí Bodvy a Rudohoria

Krátky opis
Kultúrne Centrum Údolia Bodvy a Rudohoria pokračuje v organizovaní úspešného podujatia Tanečný dom. Tanečnými domami chceme spojiť tradičnú ľudovú zábavu a výuku tanca pomocou jedinečnej metódy tanečných domov, ktorá je zapísaná do zoznamu UNESCO.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný dom-Poprázdninová tancovačka

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
19.09.2018

Popis projektu

Kultúrne Centrum Údolia Bodvy a Rudohoria aj po letných prázdninách pokračuje v organizovaní úspešného  podujatia Tanečný domPoprázdninová tancovačka bude 19.septembra vo zvyčajnom čase o 20:00 v už osvedčenom Irish Pube (Hlavná 92.) v Košiciach. Tanečnými domami chceme spojiť tradičnú ľudovú zábavu a výuku tanca pomocou jedinečnej metódy tanečných domov, ktorá je zapísaná do zoznamu UNESCO. Na zábave hrá živá kapela, Ľudová hudba Rada Kertisa, a tanečné kroky nám ukážu Marek "Špeko" Sabol s Júliou Leškaničovou.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 100,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €