Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mágia beskydského slova

Krátky opis
Realizácia literárno-hudobného večera s dôrazom na regionálnu kultúru a literatúru
Fotogaléria
Názov podujatia
Mágia beskydského slova

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
01.02.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Projekt priblíži širokej verejnosti a hlavne mládeži dôležitosť kultúry a umeleckého bohatstva podduklianskeho regiónu s pomocou tvorby miestnych autorov Štefana Hostiňáka, Nadeždy Varcholovej a Juliúsa Paňka. Umelecké čítanie zaznie v podaní recitátoriek Klubu umeleckého slova pri Podduklianskej knižnici vo Svidníku. Literárne ukážky doplnia hudobné a vizuálne vstupy.

Názov prímateľa
Rusínsko-ukrajinská iniciatíva

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €