Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pod zlatým lístím

Krátky opis
Netradičný autorský projekt predstaví hudbu blízku world music inšpirovanú klasickou, populárnou a elektronickou hudbou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Miriam Kaiser trio / Tanec strún

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
13.11.2018

Popis projektu
Speváčka a huslistka Miriam Kaiser predstavuje nový projekt Miriam Kaiser trio - Tanec strún. Jej zostavu tvoria Júlia Veselá (violončelo) a Milan Adamec (husle), ktorý je zároveň dlhoročným hudobným producentom projektu.
Zásadným prvkom v jej novej tvorbe je looper a hudobné slučky, ktoré sa vďaka nemu dajú vytvoriť na koncerte. Vo svojom novom projekte tak spoločne vytvárajú aj v malom obsadení veľký zvuk sláčikového telesa. Na druhej strane Miriam chce aby niektoré skladby zostali jednoduché, jemné, také ženské. 
Názov prímateľa
KAISER husliarsky dom

Celkový rozpočet:
2 790,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €