Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom tradičnej kultúry Gemera - dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Metodické stretnutie folkloristov - vedúcich, choreografov a tanečných pedagógov detských folklórnych súborov
Fotogaléria
Názov podujatia
Podoby tanca

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
27.10.2018

Popis projektu

Stretnutie bude realizované v teoreticko-praktickej polohe, zamerané na metodiku výučby ľudového tanca - praktické ukážky pedagogiky pri práci s deťmi,  dramaturgiu, choreografiu a hlavne metodické postupy pri tvorbe diela v detských folklórnych súboroch 

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
17 000,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €