Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

OKA MIH Soundtrack

Krátky opis
Verejná nahrávka hudobno-speváckeho programu OKA MIH Soundtrack Folklórneho súboru Hornád z Košíc. Koncert uvedieme v dvoch termínoch: 25. a 26. októbra o 18:00 vo Veľkom štúdiu Slovenského rozhlasu v Košiciach na Moyzesovej 7. A vy môžete byť súčasťou nie len koncertu, ale aj nášho pripravovaného CD!
Fotogaléria
Názov podujatia
OKA MIH Soundtrack

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
25.10.2017 - 26.10.2017

Popis projektu

Koncert OKA MIH Soundtrack je hudobno-spevácky program, ktorý vznikol popri našom profilovom programe OKA MIH.

Koncert uvedieme v dvoch termínoch: 25. a 26. októbra o 18:00 vo Veľkom štúdiu Slovenského rozhlasu v Košiciach na Moyzesovej 7. A vy môžete byť súčasťou nie len koncertu, ale aj nášho pripravovaného CD!

Rezervujte si lístok na maily: listky.okamih@fshornad.com do 24. októbra, vyzdvihnete si ich na mieste pred začatím koncertu. :) Vstup zdarma.

Tvorbu tohto CD podporil Fond na podporu umenia, ďakujeme!

Tešíme sa na vás :)

Názov prímateľa
FS HORNÁD

Celkový rozpočet:
10 500,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €