Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gemerská podkovička 2018

Krátky opis
Festival detských folklórnych súborov Gemera-Malohontu
Fotogaléria
Názov podujatia
Gemerská podkovička 2018

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
12.10.2018

Popis projektu

Zámerom projektu je zachovanie folklórnych tradícií prostredníctvom prezentácie tradičnej ľudovej kultúry. Naším cieľom je priblížiť deťom a širokej verejnosti folklór - tanec, spev, zvykoslovie, tradície a remeselné aktivity. Najvýznamnejšou a najviditeľnejšou aktivitou projektu je prehliadka činnosti detských folklórnych kolektívov. Súčasťou projektu sú interaktívne stretnutia (hudobné, tanečné, remeselné). Vo večernom programe majú možnosť prezentovať svoju činnosť všetky detské folklórne kolektívy fungujúce v okresoch Rimavská Sobota a Revúca.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 050,00 €

Výška podpory:
1 930,00 €