Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČARODEJNICE

Krátky opis
V príbehu chlapca, ktorého čarodejnice premenia na myš, zažijete scény, pri ktorých temer tuhne krv v žilách, ale aj množstvo komických situácií či ponaučení. Rozhodne sa však nikto báť nebude! Vhodné pre všetkých divákov od 5 rokov!!!! Na motívy diela britského autora Roalda Dahla, ktorý je najobľúbenejším autorom detských kníh 20. storočia podľa ktorých sa točili hollywoodske filmové trháky. (Charlie a továreň na čokoládu, Fantastic Mr. Fox, Matilda, The Gremlins...)
Fotogaléria
Názov podujatia
ČARODEJNICE

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
28.10.2018

Popis projektu

V príbehu chlapca, ktorého čarodejnice premenia na myš, zažijete scény, pri ktorých temer tuhne krv v žilách, ale aj množstvo komických situácií či ponaučení. Rozhodne sa však nikto báť nebude! Vhodné pre všetkých divákov od 5 rokov!!!!

Na motívy diela britského autora Roalda Dahla, ktorý je najobľúbenejším autorom detských kníh 20. storočia podľa ktorých sa točili hollywoodske filmové trháky. (Charlie a továreň na čokoládu, Fantastic Mr. Fox, Matilda, The Gremlins...) 

PREDSTAVENIE Z VEREJNÝCH ZDROJOV PODPORIL FOND NA PODPORU UMENIA

Scenár a réžia: Tatiana Masníková

Hudba: Ropko Šimko

Kostýmy: Mikuláš Varga (kostýmový výtvarník a módny návrhár), Tatiana Masníková

Choreografia: Daniel Straka

Scéna: Tatiana Masníková

Hrajú: Samuel Borsík, Bibiána Švecová, Gabriela Gazdová, Attila Bocsárszky, Lilliana Beláková, Andrea Krestianová alebo Tatiana Galambošová, Didiana Šutaríková alebo Anna Kvašňovská, Róbert Kobezda

Dĺžka predstavenia: 120 minút s prestávkou

Predpredaj v pokladni divadla. Rezervácie na www.actores.sk alebo aj cez FB.

Názov prímateľa
Občianske združenie ACTORES

Celkový rozpočet:
9 960,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €