Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FRAKTÁLY SK/SI (2018). Literatúra a jej presahy (II)

Krátky opis
Dostali sme sa aj do Diery do sveta v Liptovskom Mikuláši, konkurenciu nám robil hlučný Októberfest na námestí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fraktály SK/SI (2018) /// slovenská časť

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.10.2018

Popis projektu

Mikulášsky večer sme si vymysleli ako diskusný. Každá "hosťka" sa predstavila iba jednou básňou na začiatku a jednou na konci podujatia, ostatný priestor vypĺňali otázky a odpovede moderovanej diskusie. Barbara Korun bola zhovorčivejšia, Maja Vidmar o niečo menej, no nedá sa povedať, že by reč stála... a keď sme si už mysleli, že áno, prišli otázky z publika. O čom? O balkánskej realite. Slovinské poetky ani okom nemrkli a zodpovedali, čo sa dalo. Ďakujeme.

Z verejných prostriedkov podujatie podporil FPU.

Názov prímateľa
Spoločnosť Kolomana Sokola

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €