Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prievidzské zborové dielne

Krátky opis
Záverečný koncert dvojdňového školiteľského podujatia záujemcov o zborový spev, ktoré je určené členom speváckych zborov aj jednotlivcom – záujemcom o zborový spev a koná sa v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi v dňoch 6. - 7. 10. 2018. Koncert sa uskutoční v sále RKC v Prievidzi 7.10.2018 o 16:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert účastníkov Prievidzských zborových dielní a hosťa SZ Rozkvet z Prievidze

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
07.10.2018

Popis projektu

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a SZ Rozkvet Vás pozýva na záverečný koncert školiteľského podujatia Prievidzské zborové dielne, na ktorom vystúpia účastníci dielní pod vedením troch renomovaných dirigentov - PaedDr. Alfonza Poliaka, PhD., , Mgr. art. et Mgr. Moniky Bažíkovej, ArtD. a Ing. Jána Glosa. Ako hosť vystúpi spevácky zbor Rozkvet z Prievidze.

Hlavný partner Fond na podporu umenia

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Vstup voľný


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €