Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Brána príbehov dokorán

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou, priblíženie tvorby a predstavenie najnovšej knihy, autorské čítanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Po rokoch znova v knižnici

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
12.10.2018

Popis projektu

Besedou so spisovateľkou Gabrielou Futovou chceme čitateľom sprostredkovať stretnutia so žijúcimi autormi literárnej tvorby pre deti, presvedčiť ich o atraktívnosti stretnutia s literatúrou.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
1 582,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €