Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica dokorán

Krátky opis
Dvojdňový základný kurz kreslenia ceruzkou. Za dva dni sa naučíte ovládať ceruzku a papier, zároveň získate zaujímavé poznatky o fungovaní mozgu.Kurz sa koná 9. 10. - 10. 10. 2018 od 9.00 hod - 17.00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kurz kreslenia pravou mozgovou hemisférou - 9. 10. - 10. 10. 2018

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
25.01.2018 - 21.12.2018

Popis projektu

Kurz kreslenia pravou mozgovou hemisférou pre seniorov v rámci projektu Aktivita ako dominantný spôsob starnutia. 

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 693,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €