Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stonožkové čítanie - 10. ročník kampane na podporu čítania detí

Krátky opis
Stretnutie učiteľov s propagátorom čítania detí Tiborom Hujdičom sa uskutoční dňa 8. októbra 2018 v priestoroch Ľubovnianskej knižnice. Seminár je určený pre učiteľov druhého stupňa na podporu čítania detí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie učiteľov s propagátorom čítania detí Tiborom Hujdičom

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
08.10.2018

Popis projektu

Seminár je zameraný na podporu čítania detí na školách. Škola musí prijať zodpovednosť za to, že naučí rozumieť čítanému textu rôznych foriem a žánrov všetky deti, je to jediné miesto, kde je to možné urobiť.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
3 050,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €