Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové aktivity v oblasti umenia

Krátky opis
Prvý tanečný workshop pre deti a mládež v oblasti moderného tanca vo Veľkom Krtíši oganizuje Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko v spolupráci so ZUŠ Veľký Krtíš.
Fotogaléria
Názov podujatia
Škola tanca

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
09.10.2018

Popis projektu

Pozývame všetky deti a mládež, ktoré vyvíjajú svoju činnosť pod vedením pedagógov na ZŠ a ZUŠ v okrese Veľký Krtíš. Cieľom tanečnej dielne je skvalitniť prostredníctvom odborných lektorov ich tanečné schopnosti, rytmické a hudobné cítenie a udržať u detí záujem o moderný tanec. Hlavným zámerom je vytvoriť priestor mimo školských krúžkov na hlbšie spoznávanie a vzdelávanie sa v oblasti moderného tanca. Ako lektorov sme si prizvali profesionálych tanečníkov Tonyho Poruchu a Sylviu Mannovú.  Workshop sa bude konať v priestoroch Základnej školy vo Veľkom Krtíši na ulici Poľná 1. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia :) 

Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
9 474,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €