Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trafačka - Kultúra v bývalej trafostanici

Krátky opis
RAŇAJKUJ DIZAJN je cyklus kreatívnych prednášok s tvojim obľúbeným dizajnérom, ktorý ti porozpráva svoj príbeh. Na tretie tohtoročné raňajky prijal pozvanie Ado Juráček - artdirector brandingovej agentúry. 2.októbra o 10:00 ťa čaká fajnové papaníčko a príbeh Ada, ktorý porozpráva o začiatkoch agentúry, o význame brandingu a o tom, ako tvoriť ekologickejší dizajn.
Fotogaléria
Názov podujatia
Raňajkuj dizajn l Malina studio

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
02.10.2018

Popis projektu

RAŇAJKUJ DIZAJN je cyklus kreatívnych prednášok s tvojim obľúbeným dizajnérom, ktorý ti porozpráva svoj príbeh. Na tretie tohtoročné raňajky prijal pozvanie https://www.facebook.com/ado.juracek" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Ado Juráček - artdirector brandingovej agentúry. 2.októbra o 10:00 ťa čaká fajnové papaníčko a príbeh Ada, ktorý porozpráva o začiatkoch agentúry, o význame brandingu a o tom, ako tvoriť ekologickejší dizajn.

PS: Povedz mamke, že v utorok ti desiatu baliť nemusí. 

https://www.facebook.com/ado.juracek" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Malina studio 
Spoločnosť založil v roku 2016 Bratislavčan Ado Juráček. Po úspešnej freelance kariére v oblasti grafického dizajnu sa rozhodol budovať vlastné štúdio, ktoré vedie ako kreatívny riaditeľ. Malina Studio dnes tvorí 3-členný tím, ktorý sa profesionálne venuje tvorbe značiek od namingu cez tvorbu stratégie obsahu až po vizuálnu identitu. 
Malina Studio patrí medzi agentúry, ktoré radi spolupracujú s kreatívnymi osobnosťami na externej báze. Medzi najobľúbenejších kolegov patrí fotografka Petra Baranovičová alebo ilustrátorka Zuzana Bartová. Vo svojom portfóliu majú rôzne malé, ale o to viac zaujímavé značky z oblasti gastronómie, kultúry a dizajnu. Medzi najvýraznejšie patrí spolupráca na tvorbe vizuálnych kampaní pre kultúrne podujatia mesta Trnava.
https://www.facebook.com/ado.juracek" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">www.malinastudio.sk

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/ado.juracek" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
GALÉRIA TRAFAČKA

Celkový rozpočet:
24 910,00 €

Výška podpory:
22 000,00 €