Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

(Ne)obyčajné stretnutia s literatúrou (2018)

Krátky opis
Stretnutie s ilustrátorom Jurajom Martiškom spojené s vyhodnotením súťaže ČÍTAME S NEZÁBUDNÍKOM.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s Jurajom Martiškom

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
12.10.2018

Popis projektu

V rámci projektu zrealizujeme stretnutia so súčasnými tvorcami kníh, hodiny hlasného a zážitkového čítania, čitateľské dielne, tvorivé výtvarné a literárne dielne, uskutoční sa ďalší ročník súťaže Čítame s nezábudníkom a pre návštevníkov knižnice pripravíme záložky do kníh s informáciami o súčasných slovenských knižných tvorcoch. 

 

 

Názov prímateľa
Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne

Celkový rozpočet:
2 000,00 €

Výška podpory:
1 900,00 €