Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
V Belgicku vzniká čím ďalej, tým viac skvelej hudby a preto sme veľmi radi, že k nám už druhý krat zavíta belgická skupina Coffee Or Not. Kapela nám v rámci svojho európskeho turné príde predstaviť svoj nový, v poradí už piaty album.
Fotogaléria
Názov podujatia
Coffee Or Not (BE)

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
12.10.2018

Popis projektu

V Belgicku vzniká čím ďalej, tým viac skvelej hudby a preto sme veľmi radi, že k nám už druhý krat zavíta belgická skupina Coffee Or Not.
Kapela nám v rámci svojho európskeho turné príde predstaviť svoj nový, v poradí už piaty album.


https://www.youtube.com/watch?v=Ni_ny6bDGEc&feature=youtu.be" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://www.youtube.com/watch?v=Ni_ny6bDGEc&feature=youtu.be" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">https://www.youtube.com/watch?v=Ni_ny6bDGEc&feature=youtu.be" style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">
Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.youtube.com/watch?v=Ni_ny6bDGEc&feature=youtu.be" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €