Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Hra na budúcnosť _ SF (Subjective Future) je fiktívny dokument, je subjektívnou interpretáciou blízkej či ďalekej budúcnosti štyroch postáv zo štyroch rôznych umeleckých disciplín - tanec, divadlo, výtvarné umenie a filmový dokument, ktoré sú v predstavení zároveň použité ako rovnocenné umelecké prostriedky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Petra Fornayová: Hra na budúcnosť _ Subjective Future

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
13.10.2018

Popis projektu

Hra na budúcnosť _ SF (Subjective Future) je fiktívny dokument, je subjektívnou interpretáciou blízkej či ďalekej budúcnosti štyroch postáv zo štyroch rôznych umeleckých disciplín - tanec, divadlo, výtvarné umenie a filmový dokument, ktoré sú v predstavení zároveň použité ako rovnocenné umelecké prostriedky (ocitajúcich sa aj v dobe, kedy Slovensko postihne najväčšia demografická kríza – 63% obyvateľstva bude podľa prognóz neproduktívne).Tvoríme naše predstavy, vnímame svoje strachy a túžby. Pozorujeme naše vlastné možné budúcnosti.

Koncept Petra Fornayová, 
tvorba a interpretácia Petra Fornayová, Adam Hanuljak, Natália Okolicsányiová, Ján Šimko, 
vizuálny koncept, realizácia a supervízia vizuálov Boris Vitázek, hudba Lucia Chuťková, 
dramaturgia Peter Šulej,
technická réžia a svetelný dizajn Slavomír Šmálik,
overvoice Lucia Hurajová,
produkcia AST

Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €