Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FRAKTÁLY SK/SI (2018). Literatúra a jej presahy (II)

Krátky opis
Slovenskému publiku predstavujeme výrazných predstaviteľov a predstaviteľky slovinskej literatúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fraktály SK/SI ///// Kako ti je ime?

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
04.10.2018

Popis projektu

Pozývame vás na podujatie, ktoré sa uskutoční v Ružomberku v Galérii Ľudovíta Fullu (Dušana Makovického 1) dňa 4. októbra 2018 o 17:00 hodine.


Názov prímateľa
Spoločnosť Kolomana Sokola

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €