Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KOMUNITNÁ KNIŽNICA

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou realizuje projekt KOMUNITNÁ KNIŽNICA od roku 2008. Zámerom projektu je realizácia komunitných aktivít v praxi a realizácia celoslovenského odborného seminára s medzinárodnou účasťou, ktoré knižnica realizuje.
Fotogaléria
Názov podujatia
KOMUNITNÁ KNIŽNICA. Rodinná kronika s Mgr. Agátou Krupovou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
04.10.2018

Popis projektu

V rámci projektu Komunitná knižnica pokračuje Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou sériou podujatí, ktoré obsahovo nadväzujú na podujatie Komunitnej knižnice z júna 2018. Hlavnou témou bola Rodina a komunitné aktivity, pripravované v knižniciach práve pre túto komunitu.

Dňa 04. októbra 2018 pokračujeme už štvrtým  workshopom- Rodinná kronika tentokrát s Mgr. Agátou Krupovou, ktorá  prítomným priblíži metodiku spracovávania kroník.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
11 580,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €