Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelaní a gramotní čitatelia

Krátky opis
Podujatie sa koná v pobočke knižnice na Záhrebskej 8.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítanie nás baví

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.10.2018

Popis projektu

Podujatie je zamerané na zvyšovanie čitateľskej gramotnosti detí. Vedie ho lektor Mgr. Tibor Hujdič. Je určené deťom, ale aj ich rodičom, starým rodičom, ktorí sa ho môžu zúčastniť. Náplňou je dramatizácia knihy českého autora Vojtěcha Mašeka Panáček, pecka, švestka, poleno a zase panáček.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
2 560,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €