Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

VENI ACADEMY - workshopy 2018

Krátky opis
Pozývame vás na prvý workshop súboru VENI ACADEMY zameraný na súčasnú hudbu.
Fotogaléria
Názov podujatia
VENI ACADEMY - workshopy 2018 - Cirkevné konzervatórium v Bratislave

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.10.2018

Popis projektu

2. 10. 2018, 8:30 - 11:30, Cirkevné konzervatórium v Bratislave, Koncertná sála


Pozývame vás na prvý workshop súboru VENI ACADEMY zameraný na súčasnú hudbu. Workshop budú viesť profesionálni hudobníci z VENI ensemble:


Daniel Matej - vedenie ansámblu a dirigovanie

Ivan Šiller - klavír

Fero Király - klavír a syntetizátor

Branislav Dugovič - klarinet

Michal Matejka - elektrická gitara


Na workshope sa študenti dozvedia viac informácií o projekte VENI ACADEMY, zistia, čo je to súčasná hudba, improvizácia, grafická partitúra a rôzne techniky hry a zápisu hudby 20. a 21. storočia. Na záver workshopu pripravíme legendárnu skladbu hudobného minimalizu - Terry Riley: In C.


Tešíme sa na vás! :)

Názov prímateľa
Medzinárodná spoločnosť pre súčasnú hudbu - Slovenská sekcia

Celkový rozpočet:
4 400,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €