Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malý záchranca /Little rescuer/

Krátky opis
Propagácia prostredníctvom Letákov
Fotogaléria
Názov podujatia
Podujatia a kurzy organizované Slovenským červeným krížom

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.04.2019 - 30.12.2019

Popis projektu

Slovenský Červený kríž organizuje deisatky rôznych kurzov prvej pomoci, osvetové podujatia, podujatia s účasťou Červeného kríža. Práve tieto akcie je možné využiť na propagáciu počítačovej hry. 

Názov prímateľa
Marián Hosťovecký

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 649,00 €