Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V premenách času

Krátky opis
Slávnostné uvedenie publikácie Srňacie v premenách času, na ktorej sa podieľalo viac ako 8 autorov z rôznych vedných odborov. Ide o prvú publikáciu, ktorá sa komplexne venuje lokalite Srňacie, ktorá mala byť pôvodne živým skanzenom a svojim charakterom pripomínala Vlkolínec.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné uvedenie novej publikácie

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
04.10.2018

Popis projektu

Slávnostné uvedenie publikácie Srňacie v premenách času, na ktorej sa podieľalo viac ako 8 autorov z rôznych vedných odborov.

Ide o prvú publikáciu, ktorá sa komplexne venuje lokalite Srňacie, ktorá mala byť pôvodne živým skanzenom a svojim charakterom pripomínala Vlkolínec.

Slávnostné uvedenie do života  sa uskutoční v amfiteátri pri historickej zvonici v Srňacom - mestská časť Dolného Kubína, dňa 4.10.2018 o 15:00 hod.

Názov prímateľa
Femina a spol

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €