Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komorné koncerty v slovenských mestách

Krátky opis
Projekt Komorné koncerty v slovenských mestách je najrozsiahlejším projektom SKU s dlhoročnou tradíciou. Unikátnym cieľom je preniesť špičkové slovenské interpretačné umenie z centra do regiónov: obcí a menších miest, v spolupráci s miestnymi organizátormi. SKU ako profesijná organizácia zaručuje dramaturgickú i interpretačnú úroveň koncertov a tým vplýva na zvyšovanie hudobného, kritického povedomia aj mimo centier.
Fotogaléria
Názov podujatia
Organový koncert - Ján Vladimír Michalko

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
30.09.2018

Popis projektu

Koncert v rámci projektu Komorné koncerty v Slovenských mestách sa uskutoční v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Iľanovo pri príležitosti posviacky nového organa. Ako interpret sa predstaví popredný slovenský organista Ján Vladimír Michalko.

Program:

Grünberger, Krebs, Böhm, Linek, Marpburg, Michalko

Názov prímateľa
Spolok koncertných umelcov

Celkový rozpočet:
12 700,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €