Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dokumentácia a šírenie poznatkov o prvkoch Reperezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva

Krátky opis
Séria dokumentárnych videí "ELEMENTY" predstavuje vybrané prvky nehmotného dedičstva Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Elementy

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2018 - 08.10.2018

Popis projektu

Projekt "Elementy" je seriál dokumetárnych videí informujúcich o vybraných prvkoch zapísaných v Reprezentatívnom zozname nehmotného kultúrneho dedičstva. Mapuje prvky ako Gajdy, Trombita, Drotárstvo, Podpolianske kríže a Terchovská muzika. Videá sú zverejňované na portáli denníka SME: https://tv.sme.sk/relacia/elementy/

Názov prímateľa
Konduktor

Celkový rozpočet:
11 990,00 €

Výška podpory:
9 500,00 €