Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Projekt Batyskaf 2018

Krátky opis
prednáška o okrajových žánroch a fenoménoch hudby
Fotogaléria
Názov podujatia
Musique Non-Stop: História Beefu

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.09.2018

Popis projektu

Jeden z kľúčových prvkov hip hopu je beef, slovná prestrelka, ktorá ma verbálne dokázať prevahu nad oponentom. História hip hopu je tymito príkladmi prešpikovaná. 

Ďašia prednáška sa bude venovať tejto rozhodne vďačnej téme od dávnej minulosti až po prudkú súčasnosť. Bude sa čítať veľa textov a bude sa vysvetľovať historické pozadie. Uvádza tradične Andrej

Názov prímateľa
Gegangere

Celkový rozpočet:
26 940,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €