Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v oblasti divadla, zborového spevu a hovoreného slova v KOS

Krátky opis
Výzva "Poď spievať" má za cieľ osloviť čo najviac neprofesionálnych spevákov, ktorí by si chceli vyskúšať spievať vo veľkom zbore. Spoločný workshop s názvom "Pieseň srdca" sa bude konať 29.9.2018 v Žitavanoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pieseň srdca

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
29.09.2018

Popis projektu

Výzva "Poď spievať" má za cieľ osloviť čo najviac neprofesionálnych spevákov, ktorí by si chceli vyskúšať spievať vo veľkom zbore. 

Spoločný workshop s názvom "Pieseň srdca" sa bude konať 29.9.2018 v Žitavanoch.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
8 352,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €