Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Posledná barónka

Krátky opis
beseda a autorské čítanie
Fotogaléria
Názov podujatia
román

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
01.09.2018 - 30.09.2018

Popis projektu

Beseda sa uskutoční v rámci festivalu Číta celá rodina 2018

https://www.kosicekmk.sk/index.php/projekty/cita-cela-rodina-2018

Súčasťou" target="_blank">https://www.kosicekmk.sk/index.php/projekty/cita-cela-rodina-2018">https://www.kosicekmk.sk/index.php/projekty/cita-cela-rodina-2018

Súčasťou podujatia je príprava rozhlasovej reportáže pre Rádio Regina Košice, redaktorka Kopkášová.

Názov prímateľa
IRON LIBRI s.r.o.

Celkový rozpočet:
10 600,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €