Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské KNIHODNI

Krátky opis
Zámerom projektu VRANOVSKÉ KNIHODNI je zabezpečovanie poznávacích, vzdelávacích a kultúrnych potrieb obyvateľov regiónu a nášho mesta. Ponúkame priestor pre voľno-časové a vzdelávacie aktivity, spoločenské podujatia, kultúru a kreativitu. Rozvíjanie vzťahov medzi čitateľmi a autormi, propagujeme tvorbu slovenských spisovateľov širokej verejnosti vranovského regiónu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľom pre deti a mládež Branislavom Jobusom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
09.10.2018

Popis projektu


Pozornosť našich čitateľov chceme upriamiť na kvalitné umelecké literárne diela rôznych žánrov a autorov. Hlavným cieľom projektu je rozvíjať celoživotné vzdelávanie, podporiť čítanie a ponúknuť zaujímavé a inšpiratívne možnosti na zmysluplné využívanie voľného času detí, mládeže a dospelých. Realizáciou projektu chceme motivovať a podporiť deti, mládež a širokú verejnosť, aby čítaním formovali svoju osobnosť, dosiahli zážitok z čítania a tým si pestovali čitateľské návyky a zlepšovali komunikačné zručnosti. Dňa 09.10. 2018 sa v knižnici stretnú žiaci ZŠ vranovských škôl so  známym spisovateľom pre deti a mládež Branislavom Jobusom.  Autor svoju tvorbu predstaví nielen vo vranovskej knižnici, ale zavíta aj do Hanušoviec nad Topľou - Šóšovský kaštieľ v Mestskom kultúrnom stredisku mesta Hanušovce nad Topľou - Knižnica, kde sa stretne tiež so žiakmi ZŠ.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 285,00 €

Výška podpory:
3 100,00 €