Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČSR - Čo Sa Robilo – Čo Sa Robí

Krátky opis
Projekt je zameraný na predstavenie slovenského národa, Slovenskej republiky v jazykovom a historickom kontexte. Projektom ČSR - Čo Sa Robilo - Čo Sa Robí sa snažíme priblížiť ku všetkým vekovým kategóriám s využitím viacerých metód, spôsobov interpretácie témy, pripomenieme výročia v budúcom roku vnímané ako zásadné pre Slovenskú republiku a slovenský národ.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zážitkové hodiny

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
15.10.2018

Popis projektu

Zážitková literárna hodina Na slovíčko k susedom, aneb setkání Lichožroutů s Párožrútmi!,  ktorou si priblížime jazykové rozdiely medzi slovenčinou a češtinou. 

Link na stránke knižnice:

http://www.kniznicapb.sk/aktuality/podujatia/na-slovicko-k-susedom-aneb-setkani-lichozroutu-s-parozrutmi.html?page_id=3200

Názov prímateľa
Považská knižnica v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
1 600,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €