Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ROKY V POHYBE

Krátky opis
Komponovaný program choreografií scénického tanca vvenovaný 40. výročiu založenia Tanečného súboru Mimikry z Bojníc.
Fotogaléria
Názov podujatia
ROKY V POHYBE

Miesto konania / kraj
Bojnice / Prievidza

Termín konania
13.10.2018

Popis projektu

Komponovaný slávnostný program najúspešnejších choreografií jubilujúceho tanečného súboru Mimikry z Bojníc uvedený pri príležitosti 40. výročia založenia súboru. Súčasťou programu je videoprojekcia, vystúpenie hostí a tematická výstava fotodokumentov  z histórie a kostýmov z realizovaných choreografií.

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €