Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2018

Krátky opis
V rámci projektu Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2018 realizácia besedy Ladislav Bielik - Čierne dni (pocta fotoreportérovi)
Fotogaléria
Názov podujatia
Ladislav Bielik - Čierne dni (pocta fotoreportérovi)

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
05.10.2018

Popis projektu

"Aj fotografie majú svoje príbehy. Okolnosti, za akých vznikli, či osudy ľudí, ktorých zvečnili." Hornonitrianska knižnica v Prievidzi pozýva 5. októbra 2018 o 10.35 hod. študentov a o 16.00 hod. verejnosť na besedu s Petrom Bielikom o auguste 68 a jeho fotograficko-dokumentačnom zachytení očami a rukami jeho otca - Ladislava Bielika. (Vrcholom jeho tvorby sú fotografie z ulíc Bratislavy, ktoré urobil počas prvých dní intervencie štátov Varšavskej zmluvy, v auguste 1968.)

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 107,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €