Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Detský čitateľ - formotvorné prostredie - interaktívny seminár zameraný na prácu s knihou a detským čitateľom pre knihovníkov a pedagógov II. stupňa ZŠ a 8-ročného gymnázia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Detský čitateľ - formotvorné prostredie

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
05.10.2018

Popis projektu

Detský čitateľ - formotvorné prostredie - interaktívny seminár zameraný na prácu s knihou a detským čitateľom pre knihovníkov a pedagógov II. stupňa ZŠ a 8-ročného gymnázia. Program: prezentácia účastníkov, prednáška s Prof. PhDr. Zuzanou Stanislavovou CSc. na tému Na začiatku ne(čitateľstva) je kniha, ďalšou témou seminára bude Ako zrušiť prísny zákaz čítania na druhom stupni (krátky a účinný návod na to, ako zatočiť s kultúrou nečítania na vašej škole) s Mgr. Tiborom Hujdičom a následne s Mgr. Tiborom Hujdičom praktická ukážka s účinkujúcimi seminára.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 270,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €