Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie starých a vzácnych tlačí zo zbierok ZSM TT

Krátky opis
Vypublikovanie informačného textu o reštaurovaní vzácnej tlače.
Fotogaléria
Názov podujatia
Herbár Pietra Mattioliho zo 16. storočia.

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
03.07.2017 - 31.05.2018

Popis projektu

Pripravujeme na vypublikovanie príspevok "Herbár Pietra Mattioliho zo 16. storočia". Článok vyjde v septembri 2018 v periodiku Novinky z radnice.

Názov prímateľa
Západoslovenské múzeum v Trnave

Celkový rozpočet:
1 713,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €