Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Akvizícia zbierkových predmetov - dvoch starých a vzácnych tlačí

Krátky opis
Vypublikovanie informačného textu o akvizícii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nová akvizícia múzea - dve vzácne tlače

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
03.07.2017 - 30.06.2018

Popis projektu

Vypublikovali sme príspevok "Nová akvizícia múzea - dve vzácne tlače" v múzejnom periodiku "Západoslovenské múzeum : Zaujímavosti a novinky zo života múzea", Roč. 2, č. 1 (2018), s. 6. ISSN 2453-9686.

Názov prímateľa
Západoslovenské múzeum v Trnave

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €