Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiLi a kvietok

Krátky opis
Premiéra výstupu: Inscenácia LiLi a kvietok. Prvé uvedie inscenácie pre verejnosť. Uskutoční sa v priestoroch dramacentra - EDUdrama v budove Novej Cvernovky.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiLi a kvietok - Premiéra

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.09.2018

Popis projektu

Premiéra výstupu: Inscenácia LiLi a kvietok.

Prvé uvedie tejto inscenácie pre verejnosť. Uskutoční sa v priestoroch dramacentra - EDUdrama v budove Novej Cvernovky.

Vstupné dobrovoľné, možnosť rezervácie miest.

Propagácia prebieha primárne na socialnych sieťach: Facebook, Instagram. V podobe fotiek a článkov.


Názov prímateľa
Bc. Sidónia Féderová - FÉDER TEÁTER

Celkový rozpočet:
4 574,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €