Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Túlavá čitáreň

Krátky opis
Braňo Jobus v Túlavej čitárni! Jeho autorské čítanie sľubuje veľký zážitok pre deti aj dospelých. A po čítačke vám vo formácii Vrbovskí víťazi zahrajú s pánom bratom ich najväčšie hity.
Fotogaléria
Názov podujatia
rozprávky Jobusove

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
05.10.2018

Popis projektu

Branislav Jobus v Túlavej čitárni!
Je totiž autorom rozprávkových kníh Zvon, Muflón Anciáš, Komisár Mrodge, Žubrienky Inštalatérky a mnoho iných. Jeho autorské čítanie sľubuje veľký zážitok pre deti aj dospelých.
A po čítačke vám vo formácii Vrbovský víťazi zahrajú s pánom bratom ich najväčšie hity.
Tešíme sa na vás v záhrade Čajovne Cejlón ktorá na túto príležitosť pripravila špeciálne menu.
Braňusko určite prinesie aj nejaké svoje knižky a cédečká na predaj za skvelú cenu a rád vám napíše venovanie.

Názov prímateľa
bez.klise

Celkový rozpočet:
4 320,00 €

Výška podpory:
4 100,00 €