Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné kreácie kreatívne!

Krátky opis
Kreatívny workshop pre žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami na Spojenej škole internátnej v Leviciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
výtvarný workshop

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
12.10.2017

Popis projektu

Kreatívny workshop pre žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami na Spojenej škole internátnej v Leviciach, pod odborným vedením výtvarníčky Marcely Kotrašovej Štrbovej, v spolupráci so žiakmi - dobrovoľníkmi Pedagogickej a sociálnej akadémie v Leviciach.

Témou workshopu je zdobenie drevených makiet. Čas trvania 5 hodín, 13-18.00. Počet účastníkov 15, počet dobrovoľníkov 5. Výstupom workshopu budú ozdobené drevené makety, ktoré žiaci použijú ako darčeky na vianočných trhoch.

Na podjatí prisľúbila účasť lokálna levická televízia a TASR. 

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €