Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Učíme sa umeniu

Krátky opis
Tvorivé leto - cyklus 8 prázdninových tvorivých dielní pre deti v oblasti výtvarného umenia, hudby, detskej dramatickej tvorivosti a tanca
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé leto 2018

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
01.07.2018 - 31.08.2018

Popis projektu

Učíme sa umeniu -Tvorivé leto

 v mesiaci júl . TEXTILNÁ DIELŇA, KOŠÍKARSKA DIELŇA, DROTÁRSKA DIELŃA, SLOMAĽBA

a v mesiaci august ŠKOLA ĽUDOVÉHO TANCA, ETNOBUBNOVÁ, MEDUŠKA a POLICAJNÁ AKADÉMIA

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €