Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tajomstvá v literatúre II.

Krátky opis
Prezentácia slovenskej tvorby, podpora rozvoja čitateľskej gramotnosti, zvyšovania informovanosti detí,mládeže a dospelých
Fotogaléria
Názov podujatia
S dušou Japonky (Skúsiť a zažiť)

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
09.10.2018

Popis projektu

S dušou Japonky - stretnutie s Denisou Ogino - najznámejšou slovenskou Japonkou, spisovateľkou.
Téma stretnutia: Multikultúrnosť z pohľadu slovenskej tvorby.
Spojenie skutočne prežitého príbehu a šikovného pera slovenskej autorky, ktorá zažila, aké je to byť cudzinkou na území iného štátu.
Pozývame Vás na rozprávanie o jej netradičnom životnom príbehu, Japonsku, japonskej kultúre, ich spôsobe života. Beseda bude spestrená ochutnávkou čajov, autogramiádou a prekvapením.

Názov prímateľa
Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave

Celkový rozpočet:
2 030,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €