Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Otvorená knižnica

Krátky opis
Mestská knižnica v Šahách otvára v rámci projektu Otvorená knižnica tretí praktický kurz "Vplyv prírodných olejov na ľudský organizmus a výroba prírodného mydla". V rámci kurzu bude účastníkom predstavená aj pôvodná výroba klasického domáceho mydla.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výroba domáceho mydla

Miesto konania / kraj
Šahy / Levice

Termín konania
13.10.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Praktický kurz: Výroba domáceho mydla s použitím prírodných aromatických olejov

Miesto: Mestská knižnica v Šahách

Dátum: 13. október 2018

V čase od 09.00 - 15.00 hod.

Lektor: Mária Bodžár


Názov prímateľa
Mesto Šahy

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €