Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Učíme sa umeniu

Krátky opis
Stretnutie členov klubu výtvarníkov v RKC v Prievidzi, ktoré sa koná každý mesiac pod vedením Mgr. Jany Ficovej - téma Stredoveká maľba
Fotogaléria
Názov podujatia
Učíme sa umeniu - Stredoveká maľba

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
25.09.2018

Popis projektu

Septembrové stretnutie Klubu výtvarníkov v rámci projektu Učíme sa umeniu. Tento krát sa zameriame na techniky maľby v stredoveku.

Prehlbovanie maliarskych zručností, obsah a forma výtvarného diela, vyváženosť prvkov a rovnováha obrazu, sýtosť, farebnosť a harmonické kontrasty, výraz, symbolika obrazu a mnohé iné.. Prednáška a workshop sa uskutoční pod vedením Mgr. Jany Ficovej. Vstupné 2 €

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €