Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

E - kniha monografia Ľubo Stacho

Krátky opis
Prednáška súvisiaca s výskumom štipendia sa odohrala na pôde VŠVU, medzi študetmi a pedagógmi katedry Fotografie a nových médií s ďalšími pozvanými
Fotogaléria
Názov podujatia
prednáška: Monika a Ľubo Stacho SVETLO, INŠTALÁCIE, AKCIE a PERFORMANCIE

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.03.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Monika Stacho

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 649,00 €