Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Novohradské osvetové stredisko v Lučenci organizuje školenie pre moderátorov, ktorého cieľom je podporiť záujemcov o túto činnosť. Obsahom workshopov sú teoretické vedomosti a názorné praktické cvičenia s dôrazom na rozvoj prejavu a osobnosti moderátora. Na tieto workshopy pozývame všetkých vás, ktorí sa venujete moderovaniu, recitovaniu, divadlu, rétorike... a chcete zdokonaliť svoj prejav. Školenie je určené všetkým záujemcom od 14 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Škola moderátorov

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
29.09.2018

Popis projektu

Novohradské osvetové stredisko v Lučenci organizuje školenie pre  moderátorov, ktorého cieľom je podporiť záujemcov o túto činnosť. Obsahom workshopov sú teoretické vedomosti a názorné praktické cvičenia s dôrazom na rozvoj  prejavu a osobnosti moderátora. Na tieto workshopy pozývame všetkých vás, ktorí sa venujete moderovaniu, recitovaniu, divadlu, rétorike... a chcete zdokonaliť svoj prejav. Školenie je určené všetkým záujemcom od 14 rokov.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 430,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €