Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ArtLAB

Krátky opis
Projektom Presahy videomappingu tvoríme a poskytujeme jedinečný priestor pre mladých umelcov, ktorý dostanú možnosť verejne prezentovať a konfrontovať svoju rannú tvorbu pred zrakmi širokej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Presahy videomappingu

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
05.10.2018

Popis projektu

Projektom Presahy videomappingu tvoríme a poskytujeme jedinečný priestor pre mladých umelcov, ktorý dostanú možnosť verejne prezentovať a konfrontovať svoju rannú tvorbu pred zrakmi širokej verejnosti. Chceme vytvoriť tradíciu súčasnej umeleckej platformy, ktorá je divácky atraktívnou a dokáže prilákať do centra mesta najmä Trenčanov, ale i obyvateľov regiónu ako i turistov. Umenie svetla projekcie v kontraste s večerným historickým mestom je ideálnym nástrojom na oživenie večerného života v meste Trenčín.

Názov prímateľa
TRAKT

Celkový rozpočet:
17 600,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €