Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ArtLAB

Krátky opis
Multifestival (2018) pokračuje v tradícii Festivalu detí (2016-2017) s témou: Rozhýb kostru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Multifestival 2018

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
26.06.2018

Popis projektu

Multifestival (2018) pokračuje v tradícii Festivalu detí (2016-2017), pričom hlavná idea vzdelávania v rozličných oblastiach kultúry zostáva zachovaná.

Hlavná cieľová skupina sú deti od 6 do 15 rokov a ich rodičia, starí rodičia, učitelia. Poslaním tohto multižánrového festivalu je sprostredkovať umenie formou autentického zážitku, emócie s možnosťou vyskúšať si a naučiť sa niečo priamo od profesionálnych umelcov. 

Hlavné projektové aktivity sú tento rok naviazané na tému tanca vo všetkých jeho podobách. Môžte sa tešiť na predstavenia súčasného, ľudového, spoločenského tanca a ďalších moderných tanečných štýlov. Ďalší program tvorí špeciálna kurátorsky vybraná videoartová sekcia a rozličné pohybové workshopy, interaktívna inštalácia a sprievodné aktivity výtvarného charakteru.

Názov prímateľa
TRAKT

Celkový rozpočet:
17 600,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €