Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Staroslovienčina v zborovom speve v regióne strednej Európy - medzinárodný vzdelávací seminár

Krátky opis
Medzinárodný seminár je sprievodnou akciou medzinárodného festivalu staroslovienskej duchovnej piesne " BOH JE LÁSKA". Uskutoční sa po ukončení festivalu dňa 29.9.2018 o 18:00 v priestoroch Mládežníckeho centra Bárka v Juskovej Voli v okrese Vranov nad Topľou. Na seminár sú pozvaní významní pedagógovia v zborovom speve z Ukrajiny a Poľska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Staroslovienčina v zborovom speve v regióne strednej Európy - medzinárodný vzdelávací seminár - odborníci z oblasti spevu

Miesto konania / kraj
Juskova Voľa / Vranov nad Topľou

Termín konania
29.09.2018

Popis projektu
Podujatie je pripravené pre odbornú aj laickú verejnosť, ktorá má záujem o históriu a tradície slovenskej kultúry v oblasti zborového spevu v staroslovienčine. 
Názov prímateľa
Združenie šíriace kresťanskú kultúru

Celkový rozpočet:
1 300,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €