Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XV. ročník medzinárodného festivalu staroslovienskej duchovnej piesne "BOH JE LÁSKA"

Krátky opis
Dňa 28.9. o 18:00 vystúpi zahraničný zbor z Ukrajiny v obci Banské a zbor zo Sarajeva o 19:00 vystúpi v Dóme sv. Alžbety v Košiciach. Dňa 29.9. o 15:30 vystúpia tri domáce a dva zahraničné zbory na galakoncerte v chráme Zosnutia Presvätej Bohorodičky vo Vranove nad Topľou - Čemernom. Dňa 30.9. o 10:00 vystúpia zahraničné zbory na sv. liturgii v obci Sečovská Polianka a vo Vranove nad Topľou - Čemernom
Fotogaléria
Názov podujatia
XV. ročník medzinárodného festivalu staroslovienskej duchovnej piesne "BOH JE LÁSKA" - vystúpenia zborov

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
28.09.2018 - 30.09.2018

Popis projektu

V dňoch 28.9.-30.9.2018 sa vo Vranove nad Topľou - Čemernom a v okolitých chrámoch okresu sa uskutoční  XV. ročník medzinárodného festivalu staroslovienskej duchovnej piesne "BOH JE LÁSKA". Festival oslovuje širokú verejnosť s tradičnou kultúrou formou staroslovienskej piesne. 

Názov prímateľa
Združenie šíriace kresťanskú kultúru

Celkový rozpočet:
6 000,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €