Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! - Osmijankova literárna záhrada

Krátky opis
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada rozkvitla po Považskej Bystrici vo Verejnej knižnici Michala Rešetku v Trenčíne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava Osmijankova literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
28.09.2017 - 08.11.2017

Popis projektu

Výstava je otvorenou Osmijankovou čitárňou s ucelenou dramaturgiou a interaktívnymi výtvarnými objektmi, ktoré sú dielom slovenskej scénografky Nadi Salbotovej. Text pozvánky je hravý:

Ráčte vstúpiť a zasiať semienka svojho vlastného Knihokvetu.

Čo vás v nej čaká? Rozprávkovník Osmijankových rozprávok, Šifrovník na odkliatie princeznej, Fantazmagorika veľkoplodá s rozprávkovými postavičkami, Knihokvety vzácne z ľudovej pokladnice, ale zasiať musíte svoje vlastné semienka.

Cesta záhradou bude neobyčajná. Musíte prejsť močiarom - porekadlovníkom, vytvoriť vlastnú stopu, poskladať Veršoplôtik, ale nakoniec si môžete oddýchnuť v čarovnom Peliešku.

Tešíme sa na vás a sľubujeme, že to bude čítanie hrou.

Vaši verní kamaráti Osmijanko s Osmidunčom. Haf!

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
27 300,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €