Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spievanky, spievanky...

Krátky opis
Nová detská súťaž v speve ľudových piesní z regiónu Kysúc
Fotogaléria
Názov podujatia
Spievanky, spievanky

Miesto konania / kraj
Krásno nad Kysucou / Čadca

Termín konania
21.09.2018

Popis projektu

Hlavným cieľom súťaže je snaha podporiť mladé talenty, ktoré sa venujú spevu ľudových piesní a umožniť im prezentovať sa pred publikom. Podporovať poznávanie tradičných folklórnych piesní z obcí nášho regiónu. Súťaže sa môžu zúčastniť všetky kolektívy a sólisti - začiatočníci aj pokročilí, ktorí vyvíjajú svoju umeleckú činnosť v regióne Kysúc a z tohto územnia aj čerpajú hudobný folklórny materiál. Súťaž je nepostupová a pozostáva zo súťažných vystúpení, interného hodnotenia poroty a odborného seminára pre súťažiacich.

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €